Sokol
Jablonec nad Nisou

csende
v
V sobotu 16. 9. se dveře sokolovny otevřely všem návštěvníkům jako jedno ze zastavení Dne evropského dědictví. Zároveň se Fűgnerova ulice uzavřela pro auta a na jeden den se stala místem zábavy pro celou rodinu.

Během celého dne jsme návštěvníky provedli při komentovaná prohlídce interiéru „Od suterénu až po věž!”, děti si užily tělocvičnou hernu nebo plnily úkoly, které jim zadala skautská hlídka na rodinné trase. V suterénu se rodiče občerstvili v naší kavárně, pro všechny byla k dispozici korálková dílna, kde se navlékaly korálkové závěsy inspirované nově otevřenou studnou. Děti se zabavily u lepení pestrobarevné korálkové mozaiky.

Jedinečnou příležitost vidět umělce při tvorbě měli všichni, kdo navštívili pokoj v ubytovně, kde trávil rezidenční pobyt jeden z vybraných umělců - Matouš Lipus. Kdy jindy se vám povede být u toho, když se rodí socha?

Akci „Zažít město jinak“ jsme si společně užili před sokolovnou. Kolemjdoucí si mohli odpočinout v posezení na ulici nebo si místo oběda opéct špekáčky. Velkou atrakcí nejen pro děti byly hry s obřím bublifukem a taneční workshop pod vedením tanečního studia V pohybu.

Celý den jsme si společně užili. Děkujeme všem za to, že jste byli s námi a těšíme se zase za rok!

Akce jsou součástí projektu Hledání ztracené identity. Projekt je podpořen prostřednictvím Fondů EHP a Norska.


v

Fotogalerie

Partneři

 

 logo LK

 

 

 

 

 

logo NF

 

Kontakty

Tělocvičná Jednota Sokol Jablonec n. Nisou

Fűgnerova 1054/5
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika

 

jablonec_n_nisou@sokol.eu

 

https://www.facebook.com/SokolJablonecnadNisou

 

https://www.instagram.com/sokoljablonec/