Sokol
Jablonec nad Nisou

csende
v

Sokolovna

Jablonecká sokolovna - monumentální novorenesanční objekt sloužící pro tělovýchovné aktivity již od roku 1898 byl ve své době jednou z největších tělocvičen v Čechách a stále slouží svému účelu. Díky Sokolům nyní začíná opět žít a odhalovat své krásy a možnosti.

Sokolovna je přímo v centru města Jablonec n. N. Přímo sousedí s městským Tyršovým parkem. V těsném sousedství jsou zastávky městských autobusových linek vedoucích do turistických center Jizerských hor jako je Bedřichov, Janov nad Nisou, nebo Maxov. Asi 300m je vlakové nádraží želelezní tratě Liberec - Harrachov a 150m od sokolovny je konečná pravidelné tramvajové linky Jablonec - Liberec. V Jablonci je umělá vodní nádrž (přehrada) ke koupání v létě a městský bazén (s malým aquaparkem) otevřený celoročně. Jablonec nad Nisou nabízí i kulturní možnosti jako je divadlo, kina, muzeum skla a bižuterie, galerie atd. V sokolovně je možné dělat rehabilitační cvičební pobyty anebo využít její ubytovnu a prostory pro cyklozájezdy v létě a pro zimní lyžařský výcvik v zimě. Je zde prostor pro úschovu kol a lyží.

V sokolovně je možné dělat rehabilitační cvičební pobyty anebo využít její ubytovnu a prostory pro cyklozájezdy v létě a pro zimní lyžařský výcvik v zimě. Je zde prostor pro úschovu kol a lyží.

v

Fotogalerie

Partneři

 

 logo LK

 

 

 

 

 

logo NF

 

Kontakty

Tělocvičná Jednota Sokol Jablonec n. Nisou

Fűgnerova 1054/5
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika

 

jablonec_n_nisou@sokol.eu

 

https://www.facebook.com/SokolJablonecnadNisou

 

https://www.instagram.com/sokoljablonec/